Riječki jesenski sajam

6. rujna 2018.

U Rijeci, na mostu na Riječini, ispred hotela Continental od 20. do 23.rujna održati će se “Jesenski sajam” na koji se pozivaju svi OPG-ovi (proizvođači cvijeća-sadnica, meda, maslinovog i bučinog ulja, rukotvorina, suhomesnatih proizvoda i sl.) kako bi promovirali i prodavali svoje proizvode.

Cijena najma štanda je za 4 dana 1.280,00 kuna s PDV-om, a dodatne informacije kao i dogovor oko rezervacije možete ostvariti na brojeve telefona: 051/311-425, 051/311-424, 051/311-487 odnosno 097/682-2816 odnosno na e-mail: prijevozi-reklame@rijeka-plus.hr .

Isto tako možete posjetiti web stranicu tvrtke koja organizira Sajam: www.rijeka-plus.hr .

Za osnovne podatke možete se obratiti i tajništvu Saveza.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services