Riječki jesenski sajam

6. rujna 2018.

U Rijeci, na mostu na Riječini, ispred hotela Continental od 20. do 23.rujna održati će se “Jesenski sajam” na koji se pozivaju svi OPG-ovi (proizvođači cvijeća-sadnica, meda, maslinovog i bučinog ulja, rukotvorina, suhomesnatih proizvoda i sl.) kako bi promovirali i prodavali svoje proizvode.

Cijena najma štanda je za 4 dana 1.280,00 kuna s PDV-om, a dodatne informacije kao i dogovor oko rezervacije možete ostvariti na brojeve telefona: 051/311-425, 051/311-424, 051/311-487 odnosno 097/682-2816 odnosno na e-mail: prijevozi-reklame@rijeka-plus.hr .

Isto tako možete posjetiti web stranicu tvrtke koja organizira Sajam: www.rijeka-plus.hr .

Za osnovne podatke možete se obratiti i tajništvu Saveza.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services