Sajam zimnice i autohtonih proizvoda

3. rujna 2019.

Ministarstvo poljoprivrede i Grad Zagreb organiziraju manifestaciju Sajam zimnice i autohtonih proizvoda po peti puta koja će se održati na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu, od 04. do 06. listopada 2019. godine.
Zainteresirani za izlaganje mogu prijavnicu pronaći na web stranici www.sajamzimnice.com do popune predviđenih mjesta. Prednost pri odabiru imat će prijavitelji koji su ranije podnijeli prijavu.
Organizatori izlagačima osiguravaju besplatno sudjelovanje na manifestaciji.
Kriterije odabira pogledajte ovdje.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services