Sajmovi hrane i zdravog življenja & CroAGRO

20. rujna 2019.

Kao što smo najavili u srpnju od 5. do 8.prosinca u organizaciji Zagrebačkog velesajma održavaju se Sajmovi hrane i zdravog življenja te međunarodni sajam poljoprivrede, poljoopreme i mehanizacije CroAGRO.

Tematski sadržaj ovih sajmova u izlagačkom, stručnom i edukacijskom segmentu uključuje: Sajmovi hrane i zdravog življenja – Organica  & Kronoplja, Apitera, Mystic i Hrana u najširem smislu (Više pročitajte OVDJE) te CroAgro – poljoprivredna mehanizacija i oprema, poljoprivredni proizvodi, sadnice i sjemenski asortiman, sredstva za zaštitu bilja i podizanje prirodne plodnosti tla, vinogradarstvo i voćarstvo (Više pročitajte OVDJE).  

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services