Sajmovi hrane i zdravog življenja & CroAGRO

20. rujna 2019.

Kao što smo najavili u srpnju od 5. do 8.prosinca u organizaciji Zagrebačkog velesajma održavaju se Sajmovi hrane i zdravog življenja te međunarodni sajam poljoprivrede, poljoopreme i mehanizacije CroAGRO.

Tematski sadržaj ovih sajmova u izlagačkom, stručnom i edukacijskom segmentu uključuje: Sajmovi hrane i zdravog življenja – Organica  & Kronoplja, Apitera, Mystic i Hrana u najširem smislu (Više pročitajte OVDJE) te CroAgro – poljoprivredna mehanizacija i oprema, poljoprivredni proizvodi, sadnice i sjemenski asortiman, sredstva za zaštitu bilja i podizanje prirodne plodnosti tla, vinogradarstvo i voćarstvo (Više pročitajte OVDJE).  

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services