Sajmovi zdravog življenja 2017.

9. lipnja 2017.

Od 20. do 22.listopada 2017. Zagrebački velesajam organizira tzv. sajmove zdravog življenja u cilju promicanja zdravlja i komplementarnog načina življenja usklađenog s prirodom. Sajmovi će biti popraćeni nizom edukacijskih, stručnih i zabavnih programa.

Za sudionike je moguće ostvariti popust ako se prijavite do 12.lipnja ove godine i to na brojeve telefona 01/6503-357, 01/6503-433 i 01/6503-431 odnosno na e-mail:mailto:mystic-organica@zgh.hri mailto:zv.apitera@zgh.hr. Na te brojeve telefona i e-mail adrese možete se obratiti kako biste dobili sve potrebne informacije vezano za sajmove.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services