Sajmovi zdravog življenja 2017.

9. lipnja 2017.

Od 20. do 22.listopada 2017. Zagrebački velesajam organizira tzv. sajmove zdravog življenja u cilju promicanja zdravlja i komplementarnog načina življenja usklađenog s prirodom. Sajmovi će biti popraćeni nizom edukacijskih, stručnih i zabavnih programa.

Za sudionike je moguće ostvariti popust ako se prijavite do 12.lipnja ove godine i to na brojeve telefona 01/6503-357, 01/6503-433 i 01/6503-431 odnosno na e-mail:mailto:mystic-organica@zgh.hri mailto:zv.apitera@zgh.hr. Na te brojeve telefona i e-mail adrese možete se obratiti kako biste dobili sve potrebne informacije vezano za sajmove.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services