Š ampionsko bućino ulje

28. svibnja 2018.

Bućino ulje Uljare Agroprom Patrčević iz Strmca Podravskog proglašeno je šampionom 1. Međunarodne izložbe bućinih ulja Alpe – Adria i 8. Izložbe bućinih ulja sjeverozapadne Hrvatske, koje su održane u subotu, 26. svibnja, u Županijskoj palači u Varaždinu, a u jakoj konkurenciji bućinih ulja iz četiri zemalje okruženja.

Zlatne medalje osvojila su ulja proizvođača:

OPG Gorup Darinka, Hrvatska

OPG Mirjana Jezernik, Hrvatska

OPG Ivica Pozder, Hrvatska

Benjamin Š arkanj, Slovenija

OPG Zlatko Vularić, Hrvatska

Cvetka Bunderla, Slovenija

OPG Milan Grabar, Hrvatska

OPG Dragan Haramustek, Hrvatska

OPG Tamara Tkalec, Hrvatska

OPG Sara Andrić, Hrvatska.

ČESTITKE SVIMA!

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services