Seminar “Obrazovanje za turizam na seljačkim gospodarstvima i ruralni turizam”

8. ožujka 2017.

U srijedu, 15.ožujka 2017. god. u Općinskoj dvorani u Vidovcu, Trg sv. Vida 9 s početkom u 10.00 sati održati će se seminar “Za razvoj ruralnih krajeva – obrazovanje za turizam na seljačkim gospodarstvima i ruralni turizam” u organizaciji Kluba članova “Selo”, a pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma R. Hrvatske, Varaždinske županije, Općine Vidovec i HF eko etno grupe. Program seminara i prijavnicu možete dobiti u tajništvu Saveza ili pak direktno zatražiti putem e-mail-a: mailto:info@klubselo.hr ili mailto:info@ekoetnogrupa.hr odnosno na broj telefona 01/233-7741. Prijaviti se možete do 14.ožujka. Sudjelovanje je besplatno.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services