Seminar “Obrazovanje za turizam na seljačkim gospodarstvima i ruralni turizam”

8. ožujka 2017.

U srijedu, 15.ožujka 2017. god. u Općinskoj dvorani u Vidovcu, Trg sv. Vida 9 s početkom u 10.00 sati održati će se seminar “Za razvoj ruralnih krajeva – obrazovanje za turizam na seljačkim gospodarstvima i ruralni turizam” u organizaciji Kluba članova “Selo”, a pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma R. Hrvatske, Varaždinske županije, Općine Vidovec i HF eko etno grupe. Program seminara i prijavnicu možete dobiti u tajništvu Saveza ili pak direktno zatražiti putem e-mail-a: mailto:info@klubselo.hr ili mailto:info@ekoetnogrupa.hr odnosno na broj telefona 01/233-7741. Prijaviti se možete do 14.ožujka. Sudjelovanje je besplatno.