Seminar vezano za podmjeru 6.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”

21. veljače 2017.

Pučko otvoreno učilište Varaždin i B5 CONSULTING poslovno savjetovanje pozivaju sve zainteresirane poljoprivrednike  Varaždinske županije da se prijave na seminar u svezi bespovratne potpore iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj, podmjera 6.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava” koji je otvoren do 27.ožujka 2017. godine. Seminar će se održati 3.ožujka 2017. godine s početkom u 10.00 sati u Pučkom otvorenom učilištu u Varaždinu, Hallerova aleja 2. Prijaviti se možete na e-mail:pou@pouvarazdin.hr ili na broj telefona: 313-191.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services