Seminar vezano za podmjeru 6.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”

21. veljače 2017.

Pučko otvoreno učilište Varaždin i B5 CONSULTING poslovno savjetovanje pozivaju sve zainteresirane poljoprivrednike  Varaždinske županije da se prijave na seminar u svezi bespovratne potpore iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj, podmjera 6.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava” koji je otvoren do 27.ožujka 2017. godine. Seminar će se održati 3.ožujka 2017. godine s početkom u 10.00 sati u Pučkom otvorenom učilištu u Varaždinu, Hallerova aleja 2. Prijaviti se možete na e-mail:pou@pouvarazdin.hr ili na broj telefona: 313-191.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services