Sjetveni priručnik 2018.

19. siječnja 2018.

U suradnji s Centrom dr. Rudolfa Steinera iz Donjeg Kraljevca u prilici smo ponuditi Vam Sjetveni priručnik – kalendar za poljoprivrednike, vrtlare i pčelare kojeg je utemeljila gđa Maria Thun.

Sjetveni priručnik 2018. možete naručiti ili kupiti u Centru u Donjem Kraljevcu po cijeni od 52,00 kune (plus troškovi poštarine za jedan komad što ukupno iznosi 72,00 kune). Svi zainteresirani mogu se javiti na broj telefona Centra: 040/655-612 ili pak na e-mail adresu: info@centar-rudolf-steiner.com.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services