Središnji savez uzgajivaÄŤa svinja Hrvatske “doselio” u VaraĹľdinsku Ĺľupaniju

18. siječnja 2022.

Naša adresa (Trakošćanska 24, Varaždin) bogatija je za još jednog stanara, a ovoga puta je to Središnji savez uzgajivača svinja Hrvatske koji okuplja svinjogojce iz osam županija: Varaždinske, Međimurske, Virovitičko-podravske, Osječko-baranjske, Vinkovačko-srijemske, Brodsko-posavske, Sisačko-moslavačke i Koprivničko-križevačke.

Na izbornoj skupštini Saveza, koja je 20. studenog 2021. godine održana u Novoj Gradišci, za predsjednika je izabran Dalibor Vrček, vlasnik obrta Vrček iz Varaždinske županije, čija moderna svinjogojska farma posluje po principu samoodrživosti. Na potpredsjedničke funkcije izabrani su: gđa Marijana Bilović, predsjednica Svinjogojske udruge Virovitičko-podravske županije, g. Dobromir Čović, predsjednik Udruge svinjogojaca Vukovarsko-srijemske županije te g. Damir Jagić, predsjednik Udruge uzgajivača svinja Varaždinske županije.

Za više informacija o radu Središnjeg saveza uzgajivača svinja Hrvatske pozivamo Vas da posjetite njihovu web stranicu: SUS


Error: Your Requested widget " giweather-2" is not in the widget list.

KORISNI LINKOVI

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

Decline all Services
Accept all Services