Stručni skup u Vidovcu

11. prosinca 2019.

Udruga proizvođača povrća i voća “Zeljari” i Upravni odjel za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije organiziraju stručni skup koji će se održati 17.12. 2019. godine (utorak) u prostorijama Općine Vidovec, Trg Sv. Vida 9 s početkom u 17.30 sati.

Teme skupa su: izgradnja skladišta za krumpir i/ili prilagodba postojećih skladišta za krumpir, Zakon o OPG-ima i nove zakonske regulative u poljoprivredi.

Na skup se pozivaju svi zainteresirani.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services