Stručno putovanje vrtlara u Belgiju: FLEURAMOUR 27.-30.9.2019.

16. srpnja 2019.

Naša članica Udruga vrtlara Varaždinske županije organizira stručno putovanje na jedno od najprestižnijih europskih cvjetnih događanja: Fleuramour 2019 u Alden Biesenu u Bilzenu na kojem će preko 100 dizajnera izložiti svoje cvjetne kreacije u okružju dvorca. Putovanje traje 4 dana, a iz Zagreba i Varaždina kreće se autobusom u večernjim satima 27.rujna 2019. te su predviđena dva noćenja u hotelu i  razgledavanje gradova Maastricht, Hasselt, Bilzen i Muenchen.

Cijena aranžmana je 2.050,00 kuna i ne uključuje ulaznice za pojedine objekte i događanja te boravišnu taksu po osobi i danu.

Dodatne informacije i prijave primaju se na broj telefona 092/188 5785.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services