Stručno putovanje vrtlara u Belgiju: FLEURAMOUR 27.-30.9.2019.

16. srpnja 2019.

Naša članica Udruga vrtlara Varaždinske županije organizira stručno putovanje na jedno od najprestižnijih europskih cvjetnih događanja: Fleuramour 2019 u Alden Biesenu u Bilzenu na kojem će preko 100 dizajnera izložiti svoje cvjetne kreacije u okružju dvorca. Putovanje traje 4 dana, a iz Zagreba i Varaždina kreće se autobusom u večernjim satima 27.rujna 2019. te su predviđena dva noćenja u hotelu i  razgledavanje gradova Maastricht, Hasselt, Bilzen i Muenchen.

Cijena aranžmana je 2.050,00 kuna i ne uključuje ulaznice za pojedine objekte i događanja te boravišnu taksu po osobi i danu.

Dodatne informacije i prijave primaju se na broj telefona 092/188 5785.

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services