Stručno studijsko putovanje voćara u Austriju

25. rujna 2018.

Europska banka za obnovu i razvoj, austrijsko Savezno ministarstvo održivosti i turizma te nizozemsko Sveučilište Wageningen organiziraju stručno studijsko putovanje za voćare u Austriju od 15. do 17.listopada ove godine. Kreće se iz Zagreba, a troškove prijevoza, jednog noćenja, obilaska gospodarstava i degustaciju proizvoda te hrane za sve sudionike snosi Europska banka za obnovu i razvoj.

Participacija za zainteresirane je 41 EUR za jedno noćenje s doručkom u dvokrevetnoj sobi ili 51 EUR za noćenje u jednokrevetnoj sobi.

Rok za prijavu je 8.10.2018. na broj telefona 01/486-2083 (Veleposlanstvo Republike Austrije).

Detaljnije podatke možete dobiti u tajništvu Saveza na adresi Varaždin, Trakošćanska 24, tel.: 493-920.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services