Sudjelovanje na edukaciji za vođenje jednostavnog knjigovodstva

18. prosinca 2021.

Županijski savez poljoprivrednih udruga  sudjelovao je na on-line edukaciji, u organizaciji društva Centar za management i savjetovanje d.o.o. (udruga.hr), a u cilju poboljšanja usluga vođenja jednostavnog knjigovodstva za udruge članice.

Vođenje jednostavnog knjigovodstva udruga članica jedna je u nizu usluga koje Savez pruža svojim članovima kako bi im se olakšalo poslovanje te omogućilo izvršenje zakonskih obveza.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services