“Tko se s nama druži, život mu je duži”

11. siječnja 2019.

Naša članica udruga “Život” Društvo za biološko-dinamičko gospodarenje Ludbreg 2.veljače s početkom u 16.00 sati priprema druženje pod nazivom “Tko se s nama druži, život mu je duži” u Društvenom domu u Čukovcu pored Ludbrega uz društvene igre, ples, igrokaz i bogatu večeru u dva slijeda.

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona 098/182-0687, a prijave se primaju do 20.siječnja ove godine.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services