Treći Županijski plac

1. srpnja 2019.

U subotu, 29. lipnja, održan je drugi Županijski plac, izložbeno-prodajni sajam u Varaždinu, ispred Županijske palače. Okupio je 25 proizvođača lokalnih proizvoda iz Varaždinske, Međimurske, Krapinsko-zagorske županije i Grada Zagreba.

Idući Županijski plac je zakazan za 20. srpnja ove godine, a prijaviti se možete do 10.srpnja na e-mail maja.zuber@vzz.hr . Na istoj adresi možete dobiti i dodatne informacije. Za izlagače je sudjelovanje besplatno, a troškove snosi Varaždinska županija koja Plac organizira s ciljem promocije lokalnih proizvođača.

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services