Treći Županijski plac

1. srpnja 2019.

U subotu, 29. lipnja, održan je drugi Županijski plac, izložbeno-prodajni sajam u Varaždinu, ispred Županijske palače. Okupio je 25 proizvođača lokalnih proizvoda iz Varaždinske, Međimurske, Krapinsko-zagorske županije i Grada Zagreba.

Idući Županijski plac je zakazan za 20. srpnja ove godine, a prijaviti se možete do 10.srpnja na e-mail maja.zuber@vzz.hr . Na istoj adresi možete dobiti i dodatne informacije. Za izlagače je sudjelovanje besplatno, a troškove snosi Varaždinska županija koja Plac organizira s ciljem promocije lokalnih proizvođača.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services