Učionica na otvorenom

9. listopada 2017.

U Gornjem Knegincu (Rasadnik Varaždin Breg-bivši riblji restoran) 14.10.2017. godine u organizaciji Udruga “Agro-Kneginec”, a u suradnji sa Savjetodavnom službom Varaždin, Poljoprivrednim institutom Osijek, firmom “Grapak” i Centrom dr. Rudof Steiner s početkom u 10.00 sati organizira se učionica na otvorenom.

Cilj učionice je educirati poljoprivredne proizvođače kao i sve zainteresirane  o pravilnoj pripremi tla za sjetvu od uzorkovanja tla za pedelošku analizu, obradi tla, sjetvi i održavanju usjeva pa sve do žetve.

Udruga Agro Kneginec poziva sve zainteresirane da im se pridruže i otkriju puno zanimljivih stvari o poljoprivrednoj proizvodnji.