Učionica na otvorenom

9. listopada 2017.

U Gornjem Knegincu (Rasadnik Varaždin Breg-bivši riblji restoran) 14.10.2017. godine u organizaciji Udruga “Agro-Kneginec”, a u suradnji sa Savjetodavnom službom Varaždin, Poljoprivrednim institutom Osijek, firmom “Grapak” i Centrom dr. Rudof Steiner s početkom u 10.00 sati organizira se učionica na otvorenom.

Cilj učionice je educirati poljoprivredne proizvođače kao i sve zainteresirane  o pravilnoj pripremi tla za sjetvu od uzorkovanja tla za pedelošku analizu, obradi tla, sjetvi i održavanju usjeva pa sve do žetve.

Udruga Agro Kneginec poziva sve zainteresirane da im se pridruže i otkriju puno zanimljivih stvari o poljoprivrednoj proizvodnji.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services