Udruzi “Varaždinsko bučino ulje” dodijeljena nagrada Varaždinske županije

9. rujna 2021.

Udruga Varaždinsko bučino ulje je jučer na svečanoj sjednici Županijske skupštine Varaždinske županije primila nagradu za promicanje ugleda Varaždinske županije i osvajanje brojnih medalja na prestižnim svjetskim izložbama bučinog ulja. Nagradu je preuzeo predsjednik Udruge, g. Matija Patrčević.
Čestitamo našoj udruzi članici na postignutom uspjehu te im želimo puno sreće u daljnjem radu!

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services