Udruga žena “Trnovečko srce” Vas poziva

6. travnja 2017.

U duhu daljnje dobre suradnje naša bivša članica Udruga žena “Trnovečko srce” poziva sve članove Županijskog saveza poljoprivrednih udruga na Uskrsnu izložbu koja će se održati 8.travnja 2017. godine (subota) od 9.00 do 17.00 sati u bivšim prostorijama Općine Trnovec Bartolovečki. Tom prilikom ćete moći vidjeti izložbu ručnih radova, uživati u ponudi domaćih kolača, a da sve prođe u duhu dobrog zdravlja moći ćete učestvovati u pregledu vida i očnog tlaka Poliklinike Sv. Nikola.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services