Udruga žena “Trnovečko srce” Vas poziva

6. travnja 2017.

U duhu daljnje dobre suradnje naša bivša članica Udruga žena “Trnovečko srce” poziva sve članove Županijskog saveza poljoprivrednih udruga na Uskrsnu izložbu koja će se održati 8.travnja 2017. godine (subota) od 9.00 do 17.00 sati u bivšim prostorijama Općine Trnovec Bartolovečki. Tom prilikom ćete moći vidjeti izložbu ručnih radova, uživati u ponudi domaćih kolača, a da sve prođe u duhu dobrog zdravlja moći ćete učestvovati u pregledu vida i očnog tlaka Poliklinike Sv. Nikola.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services