„Uzgoj tradicijskih kultivara heljde‚

22. studenoga 2018.

Ovaj mjesec izdan je priručnik „Uzgoj tradicijskih kultivara heljde‚ u sklopu projekta „Revitalizacija lokalnih sorti heljde na OPG-ovima sjeverozapadne Hrvatske‚. Inicijatori projekta su Hrvatska poljoprivredna šumarska savjetodavna služba i Varaždinska županija, a financira ga Vijeće za istraživanja u poljoprivredi. Izdavač je Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu.

Jučer, 21.studenog predstavljen je u Županijskoj palači Varaždinske županije.

Više o svemu možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services