Varaždinska županija objavila javni natječaj za financiranje programa i projekata udruga

22. siječnja 2021.

Varaždinska županija je 18. siječnja objavila Javni natječaj za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Varaždinske županije u 2021. godini.

Natječaj se odnosi na prioritetna područja iz strateških dokumenata Županije:

• aktivnije sudjelovanje mladih u društvu;
  • zaštitu i promicanje ljudskih prava;
  • zaštitu okoliša i prirode te zaštitu životinja;
  • promociju poljoprivrede i šumarstva;
  • promicanje znanosti, obrazovanja i cjeloživotnog učenja;
  • promicanje sporta, kulture, tehničke i informatičke kulture;
  • promicanje poduzetništva i obrtništva, zaposlenosti i samozapošljavanja i međusektorskog partnerstva javnog i poslovnog sektora;
  • civilnu zaštitu i zaštitu i spašavanje;
  • razvoj socijalnih usluga, socijalnog poduzetništva i humanitarnih djelatnosti;
  • zaštitu zdravlja.

Udruge prijavu mogu slati poštom, dostavljačem ili osobno u zatvorenoj omotnici na adresu:

Varaždinska županija, “Javni natječaj za udruge – NE OTVARAJ”, Franjevački trg 7, 42 000 Varaždin.

Rok za podnošenje prijava je 19. veljače 2021. godine.

Natječaj je objavljen na sljedećem linku:

Sva pitanja vezana mogu se postaviti isključivo na e-mail: udruge@vzz.hr.