Varaždinsko zelje i klipiči u atriju Županijske palače

14. prosinca 2017.

U atriju Županijske palače na Franjevačkom trgu u Varaždinu će u subotu, 16. prosinca ove godine s početkom u 10 sati početi donatorska akcija na kojoj će građani moći uživati u sarmi spravljenoj od autohtonog Varaždinskog zelja i autohtonim Varaždinskim klipičima, a sve će biti pratiti tamburaši.

“Sarma će se prodavati po cijeni od svega 10 kuna, a klipič po cijeni od 2 kune. Donatorsku akciju organizira Zaklada Vita, čiji osnivač je Varaždinska županija, a koja osigurava pomoć roditeljima djece oboljele od malignih i drugih teških bolesti.” izvijestila je novinare posebna savjetnica župana Varaždinske županije gospođa Natalija Martinčević.

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services