Varaždinsko zelje i klipiči u atriju Županijske palače

14. prosinca 2017.

U atriju Županijske palače na Franjevačkom trgu u Varaždinu će u subotu, 16. prosinca ove godine s početkom u 10 sati početi donatorska akcija na kojoj će građani moći uživati u sarmi spravljenoj od autohtonog Varaždinskog zelja i autohtonim Varaždinskim klipičima, a sve će biti pratiti tamburaši.

“Sarma će se prodavati po cijeni od svega 10 kuna, a klipič po cijeni od 2 kune. Donatorsku akciju organizira Zaklada Vita, čiji osnivač je Varaždinska županija, a koja osigurava pomoć roditeljima djece oboljele od malignih i drugih teških bolesti.” izvijestila je novinare posebna savjetnica župana Varaždinske županije gospođa Natalija Martinčević.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services