VAŽNA INFORMACIJA za sve korisnike IAKS mjera ruralnog razvoja

20. ožujka 2018.

Na web stranici APPRRR objavljeni su propisani obrasci za mjeru 10 ‘Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene‘ i mjeru 11 ‘Ekološki uzgoj‘ iz Pravilnika o provedbi izravne potpore poljoprivredi i IAKS mjera ruralnog razvoja za 2018. (NN broj 19/2018) u Word verziji.

Također, radi lakšeg snalaženja objavljen je popis obvezne dokumentacije koju treba dostaviti Agenciji za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju.

Više o svemu pročitajte OVDJE .

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services