Vincekovo-Međunarodna izložba mladih vina, Ludbreg

9. siječnja 2020.

Naša članica Udruga vinogradara “Trsek” Ludbreg i ove godine organizira 28. po redu Međunarodnu izložbu mladih vina 31.siječnja 2020. godine u hotelu “Crnković” u Ludbregu s početkom u 17.00 sati.

Svi zainteresirani vinogradari mogu se natjecati s bijelim, ružičastim i crvenim vinima proizvedeni od jedne sorte ili mješavine sorata. Dovoljno je da 11. siječnja od 12 do 20 sati ili 12.siječnja od 10 do 20 sati u hotel “Crnković dostave 3 boce po 1 l ili 4 boce po 0,75 l uzoraka vina s oznakom proizvođača. vino mora biti deklarirano (suho, polusuho, poluslatko ili slatko). Kod predaje uzoraka plaća se kotizacija od 100,00 kuna po uzorku. Članovi Udruge plaćaju kotizaciju od 80,00 kuna po uzorku.

Detaljnije informacije možete zatražiti na e-mail adresi: info@udruga-trsek.hr .