“Vlasnička prava u privatnim šumama”

25. rujna 2018.

4.listopada ove godine u Hotelu Panorama u Zagrebu s početkom u 9.30 održati će se međunarodna konferencija pod nazivom “Vlasnička prava u privatnim šumama”, a u organizaciji Hrvatskog saveza udruga privatnih šumovlasnika.

Sudjelovanje na konferenciji je besplatno uz obaveznu prijavu sudionika putem obrasca kojega možete naći na Internet stranici: http://www.hsups.hr/blog/poziv-na-konferenciju-2/ . Ispunjeni obrazac potrebno je poslati na e-mail adresu: tajnik@hsups.hr.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services