“Vlasnička prava u privatnim šumama”

25. rujna 2018.

4.listopada ove godine u Hotelu Panorama u Zagrebu s početkom u 9.30 održati će se međunarodna konferencija pod nazivom “Vlasnička prava u privatnim šumama”, a u organizaciji Hrvatskog saveza udruga privatnih šumovlasnika.

Sudjelovanje na konferenciji je besplatno uz obaveznu prijavu sudionika putem obrasca kojega možete naći na Internet stranici: http://www.hsups.hr/blog/poziv-na-konferenciju-2/ . Ispunjeni obrazac potrebno je poslati na e-mail adresu: tajnik@hsups.hr.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services