Zahtjev za promjenu ponuditelja u operaciji 4.1.1.

28. ožujka 2017.

Sukladno članku 21. stavak 1. Pravilnika o provedbi Mjere M04 “Ulaganja u fizičku imovinu”, Podmjere 4.1. “Potpora za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva” iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020. (Narodne novine 7/15) korisnik treba za svaku pojedinačnu nabavu/ulaganje dostaviti jednu ponudu.

U slučaju potrebe korisnika za izmjenom ponuditelja, temeljem članka 21. stavak 19. Pravilnika podnosi se Zahtjev za promjenu kako bi se navedena izmjena ponuditelja odobrila od strane Agencije za plaćanja.

Više o tome možete pročitati OVDJE.