Zakon o izmjenama Zakona o poljoprivrednom zemljištu

22. listopada 2018.

Otvoreno je savjetovanje vezano za Zakon o izmjenama Zakona o poljoprivrednom zemljištu na portalu e-savjetovanje.

Cilj savjetovanja je omogućiti zainteresiranoj javnosti da dostavi svoje mišljenje, prijedloge i primjedbe na prijedlog Zakona o izmjenama Zakona o poljoprivrednom zemljištu. Ovim se Zakonom usklađuju pojedine odredbe Zakona koje sadrže nazive institucija koji se mijenjaju s obzirom da su pojedine institucije navedene u Zakonu promijenile naziv, ukidaju se ili njihove poslove preuzimaju druge institucije.
Savjetovanje je otvoreno do: 30.10.2018.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services