Zakon o izmjenama Zakona o udrugama

21. srpnja 2017.

U Narodnim novinama broj 70/17 od 19.7.2017.  objavljene su izmjenama Zakona o udrugama koje se odnose na nedavne zakonske odredbe vezano za pečate: ” U Zakonu o udrugama (»Narodne novine«, br. 74/14.) u članku 13. stavku 3. podstavak 3. briše se. Dosadašnji podstavci 4. – 15. postaju podstavci 3. – 14.” tj. statut udruge ne treba sadržati odredbe o izgledu pečata udruge.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services