Zakon o izmjenama Zakona o udrugama

21. srpnja 2017.

U Narodnim novinama broj 70/17 od 19.7.2017.  objavljene su izmjenama Zakona o udrugama koje se odnose na nedavne zakonske odredbe vezano za pečate: ” U Zakonu o udrugama (»Narodne novine«, br. 74/14.) u članku 13. stavku 3. podstavak 3. briše se. Dosadašnji podstavci 4. – 15. postaju podstavci 3. – 14.” tj. statut udruge ne treba sadržati odredbe o izgledu pečata udruge.

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services