Zakon o Savjetodavnoj službi

13. travnja 2017.

Otvoreno je javno savjetovanje o nacrtu prijedloga Zakona o Savjetodavnoj službi koje traje do 5. svibnja 2017.

Ovim se Zakonom uređuje sustav savjetovanja u poljoprivredi i šumarstvu, djelokrug rada i način financiranja Hrvatske poljoprivredne savjetodavne službe kao specijalizirane javne ustanove za obavljanje poslova savjetodavnih usluga u poljoprivredi, šumarstvu i ribarstvu, koja sada djeluje pod imenom Savjetodavna služba.

Nacrt zakona je na stranici e-savjetovanja, na linku https://esavjetovanja.gov.hr/Econ/MainScreen?EntityId=5096.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services