“Ženska kreativnost u ruralnom životu” 2019.

17. listopada 2019.

Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Varaždinske županije ove godine povodom Svjetskog dana seoskih žena 15.listopada organiziralo je dodjelu priznanja “Ženska kreativnost u ruralnom životu” za 2019. godinu.

Ove godine predloženo je bilo ukupno 6 kandidatkinja odnosno udruga koje svojim radom i rezultatima ostavljaju trag u svojim sredinama. Na objavljeni natječaj Povjerenstva za ravnopravnost spolova prijavljene su bile:  Verica Pantaler, Udruga žena Općine Sveti Ilija-selo Doljan, Udruga žena Općine Vidovec, Mara Bogović, Marija Cafuk i Brankica Kovaček.

Više o dodjeli priznanja možete pročitati OVDJE.