“Ženska kreativnost u ruralnom životu”

1. kolovoza 2019.

Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Varaždinske županije raspisalo je Pozivni natječaj za davanje prijedloga za dodjelu javnog priznanja “Ženska kreativnost u ruralnom životu” povodom Svjetskog dana seoskih žena – 15.listopada.

Kriteriji za predlaganje kandidatkinja su:

  1. kreativnost i inovativnost u različitim sferama društvenog života,
  2. trajni utjecaj na pojedinca i zajednicu,
  3. očuvanje i poštivanje tradicijske baštine i okoliša,
  4. iznimna hrabrost i ustrajnost u poboljšanju ruralnog života.

Prijedlog, pismeno obrazložen dostavlja se zaključno 16.rujna 2019. godine do 12.00 sati na adresu: Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Varaždinske županije, Franjevački trg 7, Varaždin s naznakom “Za natječaj-Ženska kreativnost u ruralnom životu”.

Pozivni natječaj je objavljen u Varaždinskim vijestima 30.7.2019.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services