“Zlata vrijedan”

5. ožujka 2018.

Ministarstvo poljoprivrede i Večernji list nastavljaju Projekt “Zlata vrijedan” u cilju promoviranja poljoprivredne proizvodnje. Iz svake županije kandidira se po jedan  OPG te oni prolaze ocjenjivanje žirija koji se sastoji od predstavnika Ministarstva poljoprivrede, Večernjeg lista, Hrvatske poljoprivredne komore; HRT-a, Hrvatske udruge mladih poljoprivrednika i pobjednika prošlogodišnjeg izbora.

Prijaviti OPG možete direktno u Odjel za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije najkasnije do 9.ožujka ove godine (Tel.: 390-580 ili 390-582).

Obrazac za prijavu možete dobiti i u tajništvu Županijskog saveza poljoprivrednih udruga, Varaždin, Trakošćanska 24.