Poziv na 6. sjednicu Odbora za eko proizvodnju, cvjećarstvo i ljekovito bilje – Uspostava proizvođačkih organizacija

5. veljače 2021.

Pozivamo sve zainteresirane da se odazovu i prisustvuju  6. sjednici Odbora za eko proizvodnju, cvjećarstvo i ljekovito bilje, koja će se održati 12.02.2021.(petak) s početkom u 17.00 h, a kojoj će tema biti uspostava Proizvođačkih organizacija.

Prezentaciju će držati dr.sc Saša Paprika iz Ministarstva poljoprivrede.

Sjednica će biti održana on-line, putem aplikacije ZOOM, a istoj možete pristupiti na poveznici: https://us02web.zoom.us/j/88689452793

Poziv na 6. sjednicu Odbora za eko proizvodnju

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services