Zahtjevi za podmjeru 4.1.

3. rujna 2018.

31.kolovoza započeo je teći rok za podnošenje prijava za prvi dio zahtjeva za potporu za tri natječaja za provedbu podmjere 4.1. »Potpora za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva« iz Programa ruralnog razvoja RH 2014.-2020.Krajnji rok za prijavu je 17.listopad ove godine.

O svemu smo već prije pisali OVDJE.

Obavijest možete pronaći i na web stranici Ministarstva poljoprivrede.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services